צרו קשר!

אנא מלאו פרטים בטופס וניצור איתכם קשר בהקדם!

  ניקוי חלונות לדירות

  כיצד יכולה חברת ניקיון לנקות את חלונות ביתכם בצורה יעילה יותר מהדרך בה אתם מנקים בכוחות עצמכם?

  לניקוי חלונות הבית יש חשיבות רבה לא רק מבחינה היגיינית, אלא גם כדי לאפשר כניסה מרבית של אור טבעי ושמירה על מראה אסתטי ואווירה נעימה. עם זאת, לא תמיד קל לנקות את החלונות, במיוחד בדירות בהן החלונות גדולים או כאשר מדובר בקומה גבוהה ואז יש קושי להגיע לשני צדי החלון.

  חברת ניקיון מקצועית יכולה לפתור את הבעיה

  נכון, את חלונות הבית ניתן לנקות לבד, אך בואו נודה על האמת – מדובר במשימה פיזית לא פשוטה אשר אורכת זמן רב כאשר מבצעים אותה בצורה יסודית. האם אתם באמת יכולים להקדיש לכך את הזמן הדרוש? ומה לגבי כאבי הגב והצוואר שייגרמו לכם?ניקוי חלונות כולל לא רק הברקת זכוכיות, אלא גם ניקוי מסילות ותריסים ולעתים גם רשתות וסורגים. אתם צריכים לדעת באילו חומרים להשתמש ואיך לעבוד בצורה בטוחה מבלי לסכן את עצמכם או עוברי אורח החולפים מתחת לחלון. עבודה לא נכונה, הפעלת כוח רב או שימוש בחומרים לא מתאימים, יכולים לגרום נזק לחלון כגון הוצאת החלון מן המסילה, קרע של הרשתות, פגיעה במנגנון הפתיחה והסגירה, שבר או סדק בזכוכית ולצד זה גם נזק בריאותי שיבוא לידי ביטוי בעיקר בכאבי גב או בעיות בדרכי הנשימה כתוצאה משימוש בחומרי ניקוי המכילים כימיקלים.

  כמו כן, במעבר לדירה חדשה או כשמסיימים תקופת שיפוצים, החלונות יכולים לצבור לכלוך ואבק בכמויות גדולות שקשה לנקות באמצעים הרגילים. בכל המקרים הללו, ניקוי של חברה מקצועית מתגלה כפתרון הטוב והיעיל ביותר.

  לחברת ניקיון מקצועית יש כלי ניקוי עוצמתיים ומכשירים, שמשפחה רגילה בדרך כלל אינה מחזיקה בבית או יכולה להרשות לעצמה לקנות. באמצעות ציוד זה, צוות המנקים יכול לנקות בצורה טובה את החלון משני צדדיו ואם יש צורך, גם לבחון אפשרות של ניקוי בגובה תוך שמירה על הנחיות הבטיחות.

  רוצים שחלונות הבית יבריקו באופן קבוע? צרו קשר עם חברת ניקיון ובקשו לקבל הצעת מחיר. המחיר תלוי במספר גורמים כגון כמות החלונות בבית, גודל החלונות, באיזו קומה מדובר ובאיזו תדירות תרצו את השירות.

  ניקוי חלונות לדירות, שונה מעט מאשר ניקיון שוטף המתבצע לאזורים אחרים בהן. הדבר נכון, במיוחד, כאשר קיימים חלונות גבוהים או אחרים אשר הגישה אליהם מסובכת. משום כך רצוי, במקרים אלו, להזמינו בנפרד. הוא ניתן על בסיס תקופתי שוטף או מזדמן. חברת "דלתא קלין – ניקוי חלונות וספות" עוסקת בנושא וניתן לקבל אצלה מידע רלוונטי.

  ניקוי חלונות לדירות – באמצעות צוות מיומן

  ניקוי חלונות לדירות, מתבצע על ידי עובדים הנעזרים בחומרי ובאמצעי ניקוי מתאימים. חשוב לדעת איך לנקות את החלונות בצורה כזו שלא תשאיר בהם סימנים. התהליך כולל ניקוי מסילות באמצעות שואב אבק, וניקוי משקופים ומסילות באמצעות מטליות. בהמשך שוטפים את השמשות במים עם חומרי ניקוי ייחודיים ומתאימים ואף משפשפים אותם בעדינות להסרת כתמים עקשניים. בשלב האחרון מעבירים את המגב בבת אחת מלמעלה למטה כך נותרת הזגוגית יבשה, נקיה ומבריקה. במידה ועל החלונות קיימים שאריות של דבק, צלוטייפ וכדומה אזי מורידים אותם קודם באמצעות סכין סקייפר המותאמת למשימה ואינה משאירה שריטות. חלונות גבוהים עד 20 מטר מנקים עם טלסקופים מיוחדים שהמגב מתחבר אליהם בהתקן מיוחד. כדי להגיע לגבוהים רבים יותר יש צורך בפיגומים, מנופי הרמה ועוד. ברור, שאלמנטים אלו מייקרים את העבודה אבל הם חיוניים להשלמתה. יש להבין כי ניקוי חלונות דירות הוא לא עניין של מה בכך וצריך לדעת כיצד לבצע זאת בצורה הנכונה.

  ניקוי חלונות לדירות – יתרונות

  ניקוי רשתות מבצעים העובדים בתוך האמבטיה לאחר שמורידים אותם. בבית פרטי יעשו זאת על הדשא או משטח אחר בחצר. את התריסים ינקו כאשר מקדישים תשומת לב לכל שלב בנפרד. בבית עם גינה ניתן תחילה לשטוף אותם עם צינור להורדת האבק הכבד. היות וזגוגית הינה חומר שעלול להישרט אזי אין משתמשים בסכינים יפניות או אחרות, ואפילו לא בסקוטשברייט.

  ניקוי חלונות לדירות גדולות וקטנות

  חברת "דלתא קלין – ניקוי חלונות וספות" הינה בעלת מוניטין ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים וביצוע איכותי. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום, ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת ואת יכולותיהם לכל לקוח פרטי נזקק, ואין זה משנה אם הוא ותיק או חדש.

  אנא מלאו פרטים בטופס וניצור איתכם קשר בהקדם!

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support