צרו קשר!

אנא מלאו פרטים בטופס וניצור איתכם קשר בהקדם!

  מנקה חלונות

  מנקה חלונות מומלץ ע"י לקוחות

  מנקה חלונות בשרות חברת ניקיון, מבצע את העבודה באמצעות ציוד ייחודי וחומרים מתאימים. הניקוי מקיף וכולל, לרוב, משקופים ומסילות. ניקוי תקופתי כולל גם רשתות ותריסים – הכול על פי הזמנת השירות. ניתן להזמין על בסיס תקופתי קבוע או מזדמן. חברת "דלתא קלין – ניקוי חלונות וספות" עוסקת  בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

  מנקה חלונות – מקצועי ויעיל

  ניקוי חלונות הוא לעיתים לא פשוט כלל. מנקה חלונות מבצע את העבודה בשלבים, במידה והניקיון פנימי, הוא מתחיל בניקוי המסילות באמצעות שואב אבק וממשיך בניקויים ובניקוי המשקופים במטליות. בהמשך הוא מתיז על השמשות מים מהולים עם חומרי ניקוי מתאימים כולל, בעת הצורך, מסירי שומנים ועוד. הוא משפשף את הזגוגית באמצעות מטלית רכה זאת למניעת שריטות. לאחר מכן, ניתן להעביר מגב או לנקות באמצעות מטלית מיוחדת שאינה משאירה סיבים עד לקבלת חלון מבריק. במידה ועל החלון קיימות שאריות צילוטייפ, דבק וכדומה המנקה ידאג להוריד אותם לפני הניקוי באמצעות סכין מיוחדת שאינה משאירה שריטות. חלונות גבוהים ניתנים לניקוי באמצעות טלסקופ שעליו מותקן המגב. חלונות אחרים גבוהים אשר הגישה אליהם קשה, היא ינקה בעזרת סולמות, פיגומים, מתקני הרמה ועוד. קירות מסך בבנייני משרדים ניתן לנקות עם סנפלינג מאובטח. בעת אספקת אמצעי הרמה מורכבים תבקש החברה תוספת. ניקוי תקופתי לתריסים ייעשה כאשר כל שלב ינוקה בנפרד. את הרשתות ניתן לשטוף לאחר הסרתם באמבטיה או בחצר הבית.

  ניקוי בגובה, מחייב עבודה על פי הוראות בטיחות מתאימות. כך יוזמנו מתקנים תקניים ובטוחים, העובדים יצוידו באביזרי בטיחות כמו רתמות הקושרות אותם ומונעות נפילה בעת איבוד שיווי משקל. הן גם מאפשרות ידיים חופשיות לעבודה הנחשבת למסוכנת בגלל שהעובד אינו עומד על קרקע יציבה.

  שירות מנקה חלונות לעסקים ופרטיים

  חברת "דלתא קלין – ניקוי חלונות וספות" הינה בעלת מוניטין ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. היא מצוידת בתשתית הכוללת ציוד מתקדם, חומרים ועובדים מיומנים. ברשותה ביטוחים הנדרשים כחוק כולל ביטוחי צד ג' ואחרים. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים. הם יעמידו כל אלו לטובת כל לקוח.

  מנקה חלונות לעסקים ופרטיים

  מנקה חלונות מומלץ לתוצאות מדהימות

  מנקה חלונות מומלץ מטעם חברת הניקיון, יבצע את העבודה באופן מקצועי ויעיל. סביר להניח כי הוא בעל ניסיון רב בניקוי חלונות מסוגים שונים. השירות כולל במרבית מהמקרים גם ניקוי משקופים ומסילות. ניקוי תקופתי אף נעשה לתריסים ורשתות, הוא משתמש בחומרים איכותיים ובציוד מיוחד המסוגל להגיע לכל פינה בשמשה. חברת "דלתא קלין – ניקוי חלונות וספות" עוסקת בנושא וניתן לקבל אצלה מידע רב.

  מנקה חלונות מומלץ – לניקוי תקופתי או מזדמן

  מנקה חלונות מומלץ, יגיע על פי הזמנה מיוחדת או על פי הסכם ניקוי שוטף המתבצע אחת לתקופה. תדירות העבודה תלויה באזור בו המבנה קיים ובפרמטרים אחרים. באזורים שיש בהם אבק, עשן מזהם ועוד יידרש ניקוי של אחת לחודש ובאזורים אחרים בתדירות נמוכה יותר. הדבר תלוי גם בצרכי הלקוח, ברצונותיו ועוד.על מנת להבין מהי התדירות הנכונה עבורכם, תוכלו להיעזר בצוות חברת הניקיון. התהליך מתחיל בניקוי למסילות באמצעות שואב אבק או מטליות ובניקוי רטוב למשקופים. בשלב הבא מרטיבים את השמשות על ידי התזת מים המהולים בחומרי ניקוי מתאימים. ניתן לשפשף כתמים עקשניים באמצעות ספוג או מטליות רכות. אלו אינם גורמים שריטות ונזקים אחרים. את המגב מעבירים מלמעלה למטה במשיכה אחת וכך הזגוגית נשארת נקיה מבריקה ויבשה. במידה ונשארים סימני מים בפינות, מנגבים אותם עם מטלית.

  חלונות גבוהים מנקים באמצעות טלסקופים המגיעים עד לרום של 20 מטר. ניקוי גבוהים יותר יחייב סולמות, מנופים ומתקני הרמה אחרים. השכרת חלק מהם מעלה את תעריפי השירות. ניקוי תריסים תקופתי ייעשה עם מתן תשומת לב לכל שלב בנפרד. ניקוי רשתות ייעשה באמבטיה או בחצר באמצעות זרם מים וניגוב לאחריו. החלונות נמצאים בין היתר, בחזית הבית, המשרד, החנות וכדומה וכאשר הם נקיים אז המראה של המבנה נראה נהדר ונעים.

  מנקה חלונות – השירות המקצועי חשוב

  חברת "דלתא קלין – ניקוי חלונות וספות" הינה בעלת מוניטין ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. ברשותה תשתית מתאימה לפעילותה הכוללת ניידות שירות, כלי עבודה, חומרים וצוותי עבודה מיומנים. היא בעלת פוליסות ביטוח צד ג ' ואחרות. מנהליה הינם בעלי ניסיון עשיר בתחום המגיע ממתן שירותים ללקוחות מגוונים. הם ישמחו לשרת כל לקוח בנאמנות רבה.

  אנא מלאו פרטים בטופס וניצור איתכם קשר בהקדם!

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support