בס"ד
אתר זה שומר שבת 


חיפוש :

ניקוי חלונות לבתים פרטייםלכאורה, קל יותר לנקות חלונות בבית פרטי מאשר בדירה בבניין. רוב הבתים הפרטיים חולשים על מפלס אחד עד שלושה ולכן אין חלונות הנמצאים בגובה רב כמו בבניין מגורים וגם הגישה אל החלונות היא נוחה יותר. עם זאת, מדובר במשימה לא פשוטה שכן בכל בית יש מספר רב של חלונות ולעתים גם חלונות גדולים המשמשים כיציאה לגינה ולמרפסות.

ניקוי חלונות על ידי חברה מקצועית

לא משנה כמה אתם מקפידים על ניקיון בתוך הבית, לא תוכלו לשמור על חלונות מבריקים ונקיים באופן קבוע. משטחי הזכוכית חשופים לשינויי מזג האוויר ולכן הם צוברים כתמים רבים ואבק. הלכלוך הרב מצטבר גם בדפנות החלון ובמסילות ועם הזמן זה עלול להקשות על מנגנון הפתיחה והסגירה. כדי לנקות את החלונות תצטרכו להשקיע זמן רב וגם מאמץ פיזי. שני אלו אינם מספיקים, מכיוון שצריך לדעת גם איך לנקות את החלונות בצורה יעילה, מבלי לגרום נזק או לסכן את עצמכם. ומה עושים כאשר יש כתם עיקש במיוחד שמסרב לרדת עם חומרי ניקוי ביתיים? מה לגבי הלכלוך המצטבר על החלונות לאחר שיפוצים בבית או מזג אוויר אביך?

בכל אחד מן המקרים הללו, תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית, המתמחה בניקוי והברקת חלונות.

לחברה מקצועית יש יתרונות רבים וביניהם:

● צוות עובדים מיומן ובעל ניסיון שיוכל לסיים את המשימה תוך זמן קצר.

● שימוש בחומרי ניקוי עוצמתיים ומכשור מתקדם, המאפשרים להסיר גם כתמים עיקשים כגון כתמים שומניים, צבע או כמויות רבות של אבק.

● עבודה על פי נהלים המאפשרת לשמור על בטיחות צוות המנקים ובטיחות בני הבית, תוך מודעות לטיב החומרים, איכותם והשפעתם על הסביבה.

● ציוד המאפשר לנקות גם חלונות גדולים או גבוהים.

חשוב מאד להקפיד על ניקיון החלונות בבית, גם כדי למנוע כניסה של לכלוך שיכול להשפיע על בריאות הדיירים וגם כדי לאפשר כניסה של אור טבעי. כמו כן, באמצעות שירותי ניקיון מקצועיים, אתם מפחיתים את הסיכוי לבלאי ושחיקה של החלון.

טואול בניית אתרים