צרו קשר!

אנא מלאו פרטים בטופס וניצור איתכם קשר בהקדם!

  ניקוי חלונות לדירות

  כיצד יכולה חברת ניקיון לנקות את חלונות ביתכם בצורה יעילה יותר מהדרך בה אתם מנקים בכוחות עצמכם?

  לניקוי חלונות הבית יש חשיבות רבה לא רק מבחינה היגיינית, אלא גם כדי לאפשר כניסה מרבית של אור טבעי ושמירה על מראה אסתטי ואווירה נעימה. עם זאת, לא תמיד קל לנקות את החלונות, במיוחד בדירות בהן החלונות גדולים או כאשר מדובר בקומה גבוהה ואז יש קושי להגיע לשני צדי החלון.

  חברת ניקיון מקצועית יכולה לפתור את הבעיה

  נכון, את חלונות הבית ניתן לנקות לבד, אך בואו נודה על האמת – מדובר במשימה פיזית לא פשוטה אשר אורכת זמן רב כאשר מבצעים אותה בצורה יסודית. האם אתם באמת יכולים להקדיש לכך את הזמן הדרוש? ומה לגבי כאבי הגב והצוואר שייגרמו לכם?ניקוי חלונות כולל לא רק הברקת זכוכיות, אלא גם ניקוי מסילות ותריסים ולעתים גם רשתות וסורגים. אתם צריכים לדעת באילו חומרים להשתמש ואיך לעבוד בצורה בטוחה מבלי לסכן את עצמכם או עוברי אורח החולפים מתחת לחלון. עבודה לא נכונה, הפעלת כוח רב או שימוש בחומרים לא מתאימים, יכולים לגרום נזק לחלון כגון הוצאת החלון מן המסילה, קרע של הרשתות, פגיעה במנגנון הפתיחה והסגירה, שבר או סדק בזכוכית ולצד זה גם נזק בריאותי שיבוא לידי ביטוי בעיקר בכאבי גב או בעיות בדרכי הנשימה כתוצאה משימוש בחומרי ניקוי המכילים כימיקלים.

  כמו כן, במעבר לדירה חדשה או כשמסיימים תקופת שיפוצים, החלונות יכולים לצבור לכלוך ואבק בכמויות גדולות שקשה לנקות באמצעים הרגילים. בכל המקרים הללו, ניקוי של חברה מקצועית מתגלה כפתרון הטוב והיעיל ביותר.

  לחברת ניקיון מקצועית יש כלי ניקוי עוצמתיים ומכשירים, שמשפחה רגילה בדרך כלל אינה מחזיקה בבית או יכולה להרשות לעצמה לקנות. באמצעות ציוד זה, צוות המנקים יכול לנקות בצורה טובה את החלון משני צדדיו ואם יש צורך, גם לבחון אפשרות של ניקוי בגובה תוך שמירה על הנחיות הבטיחות.

  רוצים שחלונות הבית יבריקו באופן קבוע? צרו קשר עם חברת ניקיון ובקשו לקבל הצעת מחיר. המחיר תלוי במספר גורמים כגון כמות החלונות בבית, גודל החלונות, באיזו קומה מדובר ובאיזו תדירות תרצו את השירות.

  אנא מלאו פרטים בטופס וניצור איתכם קשר בהקדם!

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט